Deelnemerslijst 2018

De lijst wordt niet automatisch ge-update, controleer ook op inschrijven.nl of je inschrijving klopt.


Laatste update is van 19 april 2018

Stacks Image 703
NK Crossduathlon Heren
St. Nr.NaamWoonplaatsCategorieVereniging
191Herman AalbertsApeldoornH60Aquapoldro afd. Triathlon (Apeldoorn)
127Andre AanstootHoltenH40Step One Triathlon (Borne)
165Ron AardenburgHeemskerkH50[NTB-lid - niet via vereniging]
128Dennis AngevaareUdenH40Trioss (Oss)
166Ron BandNieuwegeinH50Hellas (Utrecht)
192Rob BarelOverbergH60VZC (Veenendaal)
129Vincent BeijkOdijkH40Hellas (Utrecht)
179Peter van den BentVlaardingenH55Rijnmond (Vlaardingen)
148Wouter BerendsenAmersfoortH45Chalet Beyond Triathlonteam (Amersfoort)
130Paul BijkerkHoutenH40[NTB-lid - niet via vereniging]
149Reitze BokHeerhugowaardH45[NTB-lid - niet via vereniging]
131Raimond van der BoomAssenH40[NTB-lid - niet via vereniging]
196Kobus BotmanMiddelburgH65adsv Dynamica (Vlissingen)
201Aart Breevaart BravenboerNumansdorpH70TVHW (Puttershoek)
132Iwan BretonDriebergen-RijsenburgH40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
133Mike van den BreulAlmereH40[NTB-lid - niet via vereniging]
134Harold BrouwerHeerenveenH40[NTB-lid - niet via vereniging]
150Olaf BrouwersRotterdamH45Unltd. (Rotterdam)
135Jacco de BruinZeistH40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
151Bas de BruinWijk aan ZeeH45DEM (Heemskerk)
152Eelco BruinsmaNederhorst den BergH45TTW (Weesp)
167Ronald DercksenRhenenH50[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
193Jac DerixWaldfeuchtH60[NTB-lid - niet via vereniging]
180Willem DerksDordrechtH55Dordrecht (Dordrecht)
168Marco van DijkLoo GldH50Triathliem (Didam)
100Noud DoelemanGendtH20[NTB-lid - niet via vereniging]
181Ernst DörfelDe BiltH55[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
136Tijs van GemertZevenhuizen ZhH40[NTB-lid - niet via vereniging]
202Martin van GemertHendrik-Ido-AmbachtH70[NTB-lid - niet via vereniging]
101Jelrik GeurtzBemmelH20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
153Marco GlastraDoornH45Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
169Gerard Van de GriftLeersumH50VZC (Veenendaal)
102Stephan GroenenboomZeistH20Hellas (Utrecht)
154Alfred van GroningenDoornenburgH45[NTB-lid - niet via vereniging]
103Leon van HamersveldHoevelakenH20Atletiek vereniging Nijkerk (Nijkerk)
104Charles HelsperDriebergen-RijsenburgH20Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
182Gerrit van HentenVelserbroekH55[NTB-lid - niet via vereniging]
155Jeroen HilwigAmersfoortH45av Triathlon (Leusden)
105Bart HoeksmaAmsterdamH20[NTB-lid - niet via vereniging]
156Hendrik HoekstraJoureH45[NTB-lid - niet via vereniging]
183Adwin HoogeveenGemertH55[NTB-lid - niet via vereniging]
106Jeroen van HoornZaltbommelH20Trioss (Oss)
195Jan Hendrik HuttenRadewijkH60Triade (Zwolle)
137Jasper IngramZeistH40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
138Rémi JansenZeewoldeH40Zeewolde (Zeewolde)
157Arie de JongOosterwolde FrH45[NTB-lid - niet via vereniging]
107Dave JonkerErmeloH20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
184Casper van de KampNes-AmelandH55[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
158Ruud KampZeistH45Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
197Harald ten Katen's-GravenhageH65RTC (Den Haag)
108Thomas KellyDriebergen-RijsenburgH20Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
170Jurgen KiesHuis ter Heide UtH50[NTB-lid - niet via vereniging]
159Marco KlaassenUtrechtH45Hellas (Utrecht)
109Chris KleijnKoog aan de ZaanH20AZVD (Assendelft)
110Tim KleinloogUtrechtH20ESWTV Squadra Veloce (Eindhoven)
139Marnix KloosUtrechtH40Hellas (Utrecht)
140Corne KoolRhenenH40VZC (Veenendaal)
160Michael KrijnenSpanbroekH45DTC (Heerhugowaard)
141Martin KroesAmsterdam ZuidoostH40Trivana (Weesp)
185Hessel KruijerAnna PaulownaH55Oude Veer (Hollands Kroon)
111Juul van de KruijsTilburgH20TV Weert (Weert)
171Wim KwakkelHoutenH50[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
112Koen de LeeuwWaddinxveenH20Vereniging TriMates (Utrecht)
161Allard van LingenNijmegenH45[NTB-lid - niet via vereniging]
114Eric van de MeentLentH20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
172Ronald MeierVeenendaalH50VZC (Veenendaal)
173Robert mijwaartHuizenH50zpv IJsselmeer (Huizen)
174Bart NautaZeistH50[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
142Johan NijhofHarderwijkH40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
115Gert NouwenZeistH20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
175Gerard OdijkSchalkwijkH50Hellas (Utrecht)
116Jim OtterLeersumH20VZC (Veenendaal)
143Rinse van den OuweelenMonnickendamH40Unltd. (Rotterdam)
176Han PoppemaLinschotenH50av Clytoneus (Woerden)
117Ruben de QuaastenietUtrechtH20Hellas (Utrecht)
203Koos RademakerAmersfoortH70av Triathlon (Leusden)
186Peter van RavenswaaijGroningenH55GVAV (Groningen)
118Homme RodenhuisDriebergen-RijsenburgH20Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
119Frans Satink's-GravenhageH20RTC (Den Haag)
A501Daan SchoutenAlmeloH20TCT (Enschede)
120Tijn SeuntjensBladelH20[NTB-lid - niet via vereniging]
121Christiaan SolleveldHoek van HollandH20Unltd. (Rotterdam)
122Robin SpijkerboerBestH20[NTB-lid - niet via vereniging]
162Jan Peter StamRotterdamH45[NTB-lid - niet via vereniging]
123Joep StapsTilburgH20EDO Sports (Sittard)
198Leo van Steen's-GravenhageH65RTC (Den Haag)
144Lennaert SteenZwolleH40Triade (Zwolle)
163Rens SterkBarsingerhornH45DTC (Heerhugowaard)
177Marcel SwartHeerenveenH50[NTB-lid - niet via vereniging]
124Nick van TolHilversumH20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
125Tim TolboomAmersfoortH20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
126Hendrik VenemaHeumenH20[NTB-lid - niet via vereniging]
145Marco VerheijenUtrechtH40[NTB-lid - niet via vereniging]
188Paul VerrijpAmersfoortH55av Triathlon (Leusden)
189Eric VisAmersfoortH55av Triathlon (Leusden)
164Arie Piet de VogelBerkel en RodenrijsH45[NTB-lid - niet via vereniging]
146Richard VrijlandDriebergen-RijsenburgH40Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
190Mark WaaijenbergDierenH553in1 Sports (Barendrecht)
199Hans van WijkBeneden-LeeuwenH65[NTB-lid - niet via vereniging]
200Gerard van WissenNieuw-BeijerlandH65TVHW (Puttershoek)
178Arnold van der ZwaagHarderwijkH50av Athlos (Harderwijk)
Stacks Image 721
NK Crossduathlon Dames
St. Nr.NaamWoonplaatsCategorieVereniging
260Danne BoterenbroodMaastrichtD20MSTV Ferro Mosae (Maastricht)
268Silvia BrouwerHeerenveenD40AV Heerenveen (Heerenveen)
269Hedi van Dijk-PootOegstgeestD40De Zijl - LGB (Leiden)
274Jantiene hannessenPuy Saint VincentD45[NTB-lid - niet via vereniging]
282Joekie de HoogSpijkenisseD60TVS '90 (Spijkenisse)
270Alieke HoogenboomRoelofarendsveenD40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
262Femke van KesselDelftD20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
275Simone Lankhuijzen's-GravenhageD45[NTB-lid - niet via vereniging]
276Babette LassingDelftD45Trip (Pijnacker)
271Roos van LeengoedSoesterbergD40Siosport (Utrecht)
277Ingrid van LubekHilversumD45Tri Team Kijani (Beesd)
272Ilona MeterEerbeekD40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
280Cora MulderOverbergD55VZC (Veenendaal)
273Arlana van OmmenZwolleD40Triade (Zwolle)
278Petra SlootsBrielleD45[NTB-lid - niet via vereniging]
279Marjan van den TillaarAarle-RixtelD45[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
263Jessica VerstegenUtrechtD20Hellas (Utrecht)
264Linda van VlietNijmegenD20NSTV Trion (Nijmegen)
265Bonnie van WilgenburgNaardenD20[NTB-lid - niet via vereniging]
266Anne ZijderveldHendrik-Ido-AmbachtD20Tri Team Kijani (Beesd)
Stacks Image 728
NK Crossduathlon Junioren
St. Nr.NaamWoonplaatsCategorieVereniging
A504Pim BakkerH16TVS '90 (Spijkenisse)
208Olaf Jan BosscherMuneinH16GVAV (Groningen)
207Hugo Jan BosscherMuneinH16GVAV (Groningen)
209Marc de BuckSprang-CapelleH16De Langstraat (Waalwijk)
230Joyce CaroAlmereD16TVA (Almere)
210Kevin CaroAlmereH16TVA (Almere)
231Zoe van DijkApeldoornD16Aquapoldro afd. Triathlon (Apeldoorn)
211Milan van DijkLoo GldH16Triathliem (Didam)
212Yordi DruijffAmersfoortH16[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
213Joost FriderichsAlmereH16TVA (Almere)
232Willemijn FuiteBerkel-EnschotD16De Langstraat (Waalwijk)
214Victor GoenéVeenendaalH16Vereniging TriMates (Utrecht)
233Kim GroeneveldSint PancrasD16AV Hylas (Alkmaar)
215Max van HelmondRijenH16De Langstraat (Waalwijk)
216Syb de JongTeteringenH16TVB (Breda)
217Alex KlingEde GldH16VZC (Veenendaal)
218Mitch kolkmanHaarlemH16AV Hylas (Alkmaar)
219Cas LasaromsBudelH16TV Weert (Weert)
220Roel LindeCapelle aan den IJsselH16TVS '90 (Spijkenisse)
221Daaf PlompWarmenhuizenH16AV Hylas (Alkmaar)
222Rens de RidderArnemuidenH16Unltd. (Rotterdam)
A503Quinty SchoensStein LbD16
223Martijn SmitsWaspikH16De Langstraat (Waalwijk)
224Joost SomsenEibergenH16Tri Team van Wijnen (Goor)
234Romy SpoelderAlmereD16TVA (Almere)
235Kim van 't VerlaatSpijkenisseD16TVS '90 (Spijkenisse)
225Joey van 't VerlaatSpijkenisseH16TVS '90 (Spijkenisse)
226Jaimy VoogtBarendrechtH163in1 Sports (Barendrecht)
237Tessa WitteveenMaastrichtD16MSTV Ferro Mosae (Maastricht)
236Anna WitteveenMaastrichtD16MSTV Ferro Mosae (Maastricht)
238Silke de WoldeAlmereD16TVA (Almere)
227Jeroen van der ZeeSpijkenisseH16TVS '90 (Spijkenisse)
Stacks Image 707
NK Crossduathlon Jeugd
St. Nr.NaamWoonplaatsCategorieVereniging
290Jorick van BonBeekbergenJongens 12+Aquapoldro afd. Triathlon (Apeldoorn)
291Kai van den BrinkElst GldJongens 12+Trican (Ede)
292Julian BroodmanLeusdenJongens 12+[NTB-lid - niet via vereniging]
310Luna de BruinWijk aan ZeeMeisjes 12+[NTB-lid - niet via vereniging]
293Ivor FeunekesBorgerJongens 12+GVAV (Groningen)
311Selina FrankenAlmereMeisjes 12+TVA (Almere)
312Anne FreijHellevoetsluisMeisjes 12+[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
313Evi FreijHellevoetsluisMeisjes 12+TVS '90 (Spijkenisse)
314Marijke HarmsmaBovensmildeMeisjes 12+TRI4you (Tynaarlo)
295Mischa HermansStein LbJongens 12+[NTB-lid - niet via vereniging]
294Lenny HermansStein LbJongens 12+[NTB-lid - niet via vereniging]
315Mila JonkvorstWeespMeisjes 12+TTW (Weesp)
316Lynn KleijnKoog aan de ZaanMeisjes 12+
296Mart KoedoodRotterdamJongens 12+[NTB-lid - niet via vereniging]
317Rebekka KoolRhenenMeisjes 12+[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
297Thijs KoopsOost-SouburgJongens 12+TVS '90 (Spijkenisse)
318Liv van der KraanBodegravenMeisjes 12+zsc Oceanus (Uithoorn)
298Niels van LanenElst GldJongens 12+Trican (Ede)
319Fleur van LeeuwenZaandamMeisjes 12+[NTB-lid - niet via vereniging]
320Lotte van der LindenAusterlitzMeisjes 12+
321Aniek MarsRaalteMeisjes 12+Triade (Zwolle)
299Hidde MolleeSantpoort-ZuidJongens 12+[NTB-lid - niet via vereniging]
322Soo Yin van NoorloosWijk en AalburgMeisjes 12+De Langstraat (Waalwijk)
323Maud OudemanNijmegenMeisjes 12+Trican (Ede)
301Senna PlasschaertAlmereJongens 12+TVA (Almere)
300Maël PlasschaertAlmereJongens 12+TVA (Almere)
324Meike RegelingStiensMeisjes 12+GVAV (Groningen)
325Rosalie SchoutenWeespMeisjes 12+TTW (Weesp)
302Bo SchravenAlmereJongens 12+[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
303Kay van SleenSteenwijkJongens 12+[NTB-lid - niet via vereniging]
326Manon SterkBarsingerhornMeisjes 12+[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
304Noël SterkBarsingerhornJongens 12+DTC (Heerhugowaard)
328Tamar VeltmanAlmereMeisjes 12+TVA (Almere)
327Merel VeltmanAlmereMeisjes 12+TVA (Almere)
329Jasmijn van WendelHeemskerkMeisjes 12+[NTB-lid - niet via vereniging]
305Alex van Buttingha WicherBlaricumJongens 12+TVA (Almere)
Stacks Image 714
Morrenbouw Sprint - korte afstand
St. Nr.NaamWoonplaatsCategorieVereniging
451Leon AlemanDrimmelenH40[NTB-lid - niet via vereniging]
452Onno AllartWageningenH40[NTB-lid - niet via vereniging]
501Debbie AmmerlaanAmersfoortD20
453Hugo BartelinkDriebergen-RijsenburgH40Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
410Koen BezemerMunstergeleenH20
454Marco BloemNunspeetH40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
411Peter BrandemannLeusdenH20
502Nienke BusserZeistD20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
412Paul ClarijsHaarlemH20IZGS (Haarlem)
413Ward van DammeDrontenH20
455Mark DieselZeewoldeH40
414Carlo van DijkOldebroekH20[NTB-lid - niet via vereniging]
511Renate DijkmanAusterlitzD40
415Wouter DijkshoornAmsterdamH20De Dolfijn (Amsterdam)
456Cees van dillenDe BiltH40
457Co van EckOdijkH40
458Janhein van den Eijnden's-GravenhageH40
459Jordi EilersVeenendaalH40Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
512Marieke ElferinkZeistD40
460Auke GeurtsAmsterdamH40[NTB-lid - niet via vereniging]
461Ronald van GilstDe BiltH40De Schieter (Soest)
416Patrick van ginkelWoudenbergH20
462Gertjan de GreefAmersfoortH40
463Bob HartMaassluisH40[NTB-lid - niet via vereniging]
464Eddy van der HeidenAmersfoortH40
466Johan van der HeijdenAmsterdamH40
417Gerrit HeijkoopLeersumH20Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
467Patrick van HentenHilversumH40
468Matthijs HielkemaUtrechtH40
418Matthijs HofmanLeersumH20Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
470Edward JacobsWageningenH40
419Niels JonkerAmersfoortH20
420Bram KampschreurAmersfoortH20
471Arlo KoehofAmsterdamH40De Dolfijn (Amsterdam)
472Frank KoetsierAusterlitzH40
421Onno KokBilthovenH20
473Peter KramerHoutenH40
513Dagmar KrijnenSpanbroekD40DTC (Heerhugowaard)
422Peter KuinUtrechtH20Hellas (Utrecht)
474Teun van LaarhovenDe MeernH40
475Jeroen LankheetZeistH40
423Paul van LeeuwenVoorschotenH20[NTB-lid - niet via vereniging]
476Sander van der LindenAusterlitzH40[NTB-lid - niet via vereniging]
424Hans van LindenbergUtrechtH20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
425Mark van LooUtrechtH20
426Jarno van der MarelNaaldwijkH20
427Albert MeijerEde GldH20
477Jeroen MeulmeesterSoesterbergH40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
428Paul MeuwissenLeusdenH20
478Marcel MolendijkBennekomH40[NTB-lid - niet via vereniging]
479Alejandro OlveiraDelftH40Unltd. (Rotterdam)
429Tim van OmmeringRenswoudeH20
480Hubert PeekZeistH40
481Jos PennartzUtrechtH40
482Benoit PetrarqueAmsterdamH40[NTB-lid - niet via vereniging]
483Dries PluimersVelp GldH40
484Hendrik Jan van PommerenEde GldH40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
485Erik RademakerSoestH40
430Johan RakhorstUtrechtH20
514Liesbeth RaymakersAusterlitzD40
503Anna van der RheeDoornD20
515Cindy van RijswickOdijkD40
431Erwin van RoemburgLoenen aan de VechtH20Trivana (Weesp)
432Luuc RutgersAmersfoortH20
486Sander SavonijeBarneveldH40
433Boudewijn van SchaikBilthovenH20
434Johan SchuitemakerEde GldH20[NTB-lid - niet via vereniging]
504Rylana Soepenberg's-GravenhageD20
487Arnaud StoffelsAmersfoortH40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
488Jurgen van TeeffelenDriebergen-RijsenburgH40[NTB-lid - niet via vereniging]
435Jeroen TuinierEde GldH20
505Yvonne Huis in 't VeldDoornD20Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
489Gerrit VerbeekKwintsheulH40Ultra Outdoor Sports (Naaldwijk)
516Jeanette VerbeekKwintsheulD40Ultra Outdoor Sports (Naaldwijk)
436Jesper VerheyUtrechtH20Hellas (Utrecht)
490Frank VerkaaikAmsterdamH40
491Erick VermeiDoornH40Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
492Filip VerschoorBleiswijkH40[NTB-lid - niet via vereniging]
493Niek VisserSoestH40De Schieter (Soest)
437Chris van VlietOverveenH20[NTB-lid - niet via vereniging]
506Ilse Oude VrielinkLeersumD20
517Linda WagenaarSoestD40
438Stefan van der WalUtrechtH20
495Eric WandelBredaH40TVB (Breda)
496Frank van de WeerdEde GldH40VZC (Veenendaal)
497Leo WeustenAmersfoortH40
507Dianne WielinkApeldoornD20
518Caja van der WoudeUtrechtD40Hellas (Utrecht)
Stacks Image 737
Morrenbouw Sprint - korte afstand - Duo's
TeamnaamNaamWoonplaatsM/V 1VerenigingNaam 2M/V 2Woonplaats 2
EveryLittleStepMarijke KrutzenRijnsburgVMarino MalinkaMBergen op Zoom
KletspotenLeonie BeekmanUtrechtVHellas (Utrecht)Mathijs TwiskMUtrecht
Team Nieuw EngelandMarijn |TeemstraUtrechtMJerker MenningaMUtrecht
van SoestImro van SoestUtrechtM[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]Jan Willem van SoestHouten

U kunt onze privacy verklaring vinden op de website onder Privacy Statement